NANOHAP™ – kehaomane nanomaterjal liigestele

NANOHAP™ – kehaomane nanomaterjal liigestele

NANOHAP sarja modifikatsioonid ongi koostatud bioloogilisel põhimõttel, et nende kasutamisel saaks forseeritult täiendatud konkreetse kehapiirkonna osakeste vajadus. Nii on võimalik vähendada paljude organismi kaltsiumipuudusest tekkivate häirete riski.

Sellisteks üldtuntud probleemideks on luude hõrenemine, liigesevaevused, luumurdude aeglane ja puudulik konsolideerumine (kokkukasvamine), hambaemaili lagunemine ja hammaste ülitundlikkus, ka ebaterve nahk, nõrgad küüned ja juuksed, lihaskrambid, unetus jne.

Eeltoodud loetelust kuuluvad esimese  toote NANOHAP™ poolt toetatavasse mõjusfääri kõik need keha piirkonnad, kus looduslikult paiknevad väiksemad ja aktiivsemad nanoosakesed.

Sellisteks on liigeste kõhrkude, kõõlused, lihased, nahk ning veri koos siseorganite tööd juhtivate  hormoonidega. Nanokristallid mõjutavad organismi tegevust otse koe rakutuuma tasandil – veres olevate hormoonide LDH, AST, T3 (thyroxin) ning CK-MB suhte kaudu.

Hormoonide taseme ajutise muutmise kaudu toetab  NANOHAP™ organismi looduslikku enesetaastamismehhanismi tööd proliferisatsiooni kiirendajana, juhtides rakkude uuenemist  vastavalt keha DNA koodile.

Pikaajalised kogemused näitavad, et NANOHAP™ liigestele aitab vähendada liigesehaiguste riski ja organismil tõhusamalt võidelda juba tekkinud liigeseprobleemidega.

Aitab  hakkama saada erinevate liigeseprobleemidest  tulenevate vaevustega või siis juba vahetusoperatsiooniootuse perioodil. Ka operatsioonist põhjustatud kudede vigastustest kiiremaks taastamiseks on tõhus abimees.

Kuidas NANOHAP™ kapsleid või tablette kasutada?

Terve kapsel/tablett lahustada suus, ilma veeta! Tavaliselt üks  hommikul, teine õhtul. Anda vähemalt pool tundi toimeaega – mitte süüa-juua kohe peale lahustamist..

NANOHAP™ toidulisandis on kaltsium juba algselt kehale sobivas suuruses – nanokristallidena, mille omastamiseks pole enam vaja läbida täiendavaid protsesse, ega lisada katalüsaatoreid – nagu D vitamiin, magneesium.

Kaltsiumi osakesed lähevad kehasse otse läbi suu ja neelu limaskesta rakkude seinte, imendudes sealt verre ja liikudes nii laiali üle kogu keha, andes kiire võimaluse tagada vajalik Ca2+ ioonide konstant veres.

Selleks ongi NANOHAP™ toote doseerimisel kasutatud kapsleid, et tagada osakestele võimalikult pikk  kokkupuuteaeg limaskestaga. Želatiinkapsel tekitab suus lahustudes keskkonna, mis aitab nanokristallidel stabiilsemalt  kinnituda limaskestale. Tablettidel on sama eesmärgi täitmise lisaaineks mannitool.

NANOHAP™ ohutus.

NANOHAP on esimene nanomeetrilise kaltsiumi allikana käsitletav toidulisand, mis muudab seniseid tõekspidamisi selle keemilise elemendi omastamise ja toime kohta organismis. (Nanomeetriliseks loetakse suurusjärku 10-9 m  (üks miljardik meetrit!).

Kuna tootes kasutatavad nanokristallid on organismi bioloogiliste osakestega identsed – kehaomased – siis ei ole neil organismile ka kahjulikke kõrvaltoimeid.

Meil on NANOHAP toidulisandite sarja nanokristallide suukaudse kasutamise tulemuste ülevaade väga suure hulga inimeste poolt üle 10 aasta.

Kasutamisel ei ole ilmnenud organismile kahjulikke kõrvalmõjusid. NANOHAP™ toimeaineks oleva  nanohüdroksüapatiidi tervisealane ohutusväide on saanud nüüdseks üldtunnustatud aksioomiks, mis ei vaja enam tõestust.

Andke oma kehale võimalus olla terve!

Nanokristallid on väljatöötaja tellimusel ja nõuete kohaselt kasvatatud USA-s. Tabletid valmistatud PharmaEstica Manufacturing OÜ Pringi tehases