Tagasiside

Kasutan Nanohap Bone Extra,perioodiliselt, paari kuu kaupa osteoporoosi ravi toetamiseks lisaks Fosavansile,tundub ,et tasapisi läheb paremaks. Signe

Minu lugu on siin:

Röntgenis diagnoositi mul paremas põlves tsüst. Perearst määras raviks glycosamini, mida ma usinalt kaks aastat! manustasin. Ja piltlikult öeldes, viimasel glycosamini võtmise päeval tabas mind selline istmikunärvipõletiku atakk, et ma olin täiesti liikumisvõimetu esiteks ja teiseks endast väljas selle tõttu, et istmikunärvi jaoks seda glycosamini justkui poleks olnudki. See valu ründab ootamatult ja muutis minu igatahes soolasambaks. See oli kevadel. Arsti juurde ma enam ei läinud, tundus mõttetu. Suve läbi heitlesin mitmesuguste looduslike vahendite vahel, kuid tõhusat abi ei saanud kuskilt. Ühel hetkel leidsin internetist nanohapi ja uskuge või mitte, see mõjus mulle kohe. Olen nüüdseks veendunud nanohapi, põhiliselt sini-valgete kapslite kasutaja. Väiksemate ja suuremate vaheaegadega võtan ma seda kahe kuu kaupa ja ma saan elada ja tantsida!!! See kõik on paari aasta tagune lugu, täna tellisin uue kahe kuu koguse. Kõhklejatele – lihtsalt katsetage! Edu kõigile paranejatele!!! Külliki

Oleme (Aive ja Jüri) kasutanud nanohappi mõnda aega. Jüri on kasutanud seda üsna järjepidevalt, kuna see hakkas talle üsna kohe hästi mõjuma. Traumade tagajärjel valutasid varem mõlemad õlad öösiti ja päeval oli valus mõningaid liigutusi teha ja liigutused olid piiratud ulatusega. Ükski varasemalt proovitud ravim (glükosamiin ja valuvaigistid erinevad) ei aidanud. Samuti valutasid varem küünarnukid öösiti. Selle valu (küünarnukid) saime peaaaegu ära, kui Jüri lõpetas rõõsa piima joomise. Nanohap on õlgadega teinud lausa imet, ei valuta, liigutuste valuvabalt tehtav ulatus on tunduvalt parem. Ka küünarnukid ei valuta öösiti enam sugugi. Minule (Aive) ei ole nanohap kahjuks mõjunud. Võtsin seda ka selja- ja põlvevalu tõttu mõnda aega, aga mingit muutust ei olnud tunda.

Minul (vanus 67a.)on selja ja parema puusaliigese probleemid. Iga smmu astumine oli valus.Astuda sain parema jalaga ainult otse. Pöörded tegin ainult vasakul jalal.

NANOHAP-i olen kasutanud periooditi (kasutan 30päeva_ vahe 30 päeva ja uuesti) koos taastusravi võimlemisharjutustega ja kasutamistulemused on minul positiivsed. Lühikeste vahemaade käimisel valu ei ole. Pikkade vahemaade käimisel teravat valu ei ole, kuid lihased väsivad ära.

Ma ei oska midagi öelda.Võib-olla, et minu probleem on suurem(liigeskulumus),aga võib ka olla,et kuu aega on liiga lühike periood ravimi tarvitamisel.Paremaks ei läinud midagi,kui varem oli valu tunda trepist käies ja jäikust põlves tõustes ja käima hakates,siis suvel hakkas parem põlv valutama , mida varem ei ole olnud.Nüüd olen saanud kaks süsti liigesesse, et vältida opilauale sattumist.

Kasutasin NANOHAPi kolm kuud. Mul on probleem põlvega – ta ei valuta, kuid käia on valus ja põlv ei kanna hästi. Kahjuks ei toimunud märgatavat paranemist . Ilmselt ei sobi ravim minu liigestele.

Olen kasutanud Nanohapi nüüd 2 kuud. Varem olid mul tugevad seljavalud. Öösel keerata ja hommikul tõusta oli väga raske. Ka õhtul peale tööd olid tugevad valud. Selg on haige olnud üle kümne aasta, kuid nüüd tunnen,et hakkab tasapisi parem, kuigi aegajalt on veel tugevaid valusid.Siiski tunnen, et Nanohapist on mul kasu olnud. Kasutan seda kindlasti edasi.

Kasutasin Teie toodet valusate põlvede raviks. Liigesevalust olen praegu prii.

Mingeid kõrvalmõjusid ravimil ei olnud. Samal ajal kasutasin ka Vitafoni

aparaadi ravi ja sai ka kaalu korrigeeritud.

“Nüüd lasevad liigesed vähemalt elada!“

„ …Naabrimees, vana sportlane – odaviskaja – tuli mulle külla. Tavaliselt kõndis ta alati ikka ettevaatlikult, vaevaliselt. Nüüd aga oli näha, et on justkui terveks saanud. Miks sa ei lonka? küsisin. “
Tema vastas: „Tead sa, kuulsin uuest imelikust asjast nagu NANOHAP, tellisin omale ka, ja näe tulemus on siin.“
„ No vot ja ma sooviksin ka proovida, kas saate saata…“

“Mul pole 40 aastat küüsi olnud. Nüüd on!“

“Hemorroidid , mis mul on olnud lapsepõlvest peale ja mille vastu pole siiani ükski asi aidanud – on nüüdseks taandunud…“

„Mul oleks pidanud olema täna puusaliigese vahetuse operatsioon, aga ma lükkasin selle edasi, sest praegu saan küll vanaga hakkama!“

Keskealine naisterahvas tuli kohtumisele, soovides katsetada NANOHAP-iga. Kogu ta olemusest oli näha, et on raskesti haige: „Olen põdenud läbi nii puukentsefaliidi kui borellioosi. Kogu keha liigesed on ikka väga haiged ja valud segavad ööpäevaringselt. Abi pole loota. Uppuja haarab õlekõrrest, sooviksin katsetada enda peal ka seda materjali.“
Kuu aega hiljem tuleb sama naine tagasi, kogu olemus särab…
„Te ei kujuta ette kui hea on olla! Ainult põlved on ikka veel kanged…“

Kuidagi märkamatult on lihtsalt parem… Tänagi läksin lakka heinu loomadele alla ajama, ise mõtlesin, et kui kergeks ikka jalad on läinud!
ning oma abikaasast:
… ja podagrast sai täitsa lahti! Rahulikum on, enne oli närviline ja vihastas kogu aeg, nüüd isegi naeratab … Teised on imestanud, et kohe parem nägu on ees, nahk ka jumekam…

„ Nägin kalapoes Maiet, kes paar aastat käis juba küünarkarguga. Nüüd äkki liikus nagu noor plika, väitis, et tema küll oma puusaliigest vahetama ei lähe, hoopis tantsima nüüd… Rääkis, et on kasutanud kaks kuud NANOHAP-i ja andis ka mulle kontaktid. Olen elukutseline autojuht, veidi ka ülekaaluline. Enam ei saa roolis olla, puus valutab, vahel läheb jalg lausa tuimaks, ei suuda pedaalegi vajutada. Käia valus, magada ka ei lase, valu kiirgab jalga, põlve… Aga sain just uue auto, tahaks veel ikka natuke vastu pidada… Prooviks ka õige?“
Kuu aega hiljem helistab sama mees: „Tere, mina, Peeter, siin, see autojuht. Mul on veel mõni kapsel alles. Sa tahad ju kindlasti teada tulemusi, kuidas mõjus? Tead, ma saan jälle nüüd töötada! Täitsa vägev on! Hoopis teine asi kohe! Ja tead mis huvitav lugu veel: mul on olnud juba mitu aastat neeru puudulikkus. Olen joonud igasugu teesid ja võtnud rohtusid, ei midagi! Öösiti higistasin, sest vesi tuli välja naha kaudu, kusehäda ei olnudki. Ja kui siis ikkagi midagi tuli ka õigest kohast, siis oli see selline valge lahja vesi…
Olen ka ikka vahel õlut võtnud, meeldib. Ja tead, nüüd on korras – lasen nagu vana mees, ilusti kollane ja vahutab! Kujutad ette – neerud on tööle hakanud!

Mulle andis Nanohap võimaluse jälle valutult liikuda, jäin väga rahule ja olen juba mitmele inimesele infot teie toote kohta edastanud. Tean ka , et nad on teilt seda tellinud, ja ka paremini liikuma saanud!

Teie sini-valgete kapslite kasutamine minu puhul on leevendanud liigesevaevusi, mis pole muul moel levendust leidnud kui ainult igapäevaselt valuvaigisteid kasutades. Nanohapi olen kasutanud mitmeid kordi. Kahjuks pole saanud seda kasutada pikemat aega või siis teisiti öeldes järjepidevamalt. Kapslite kasutamine on võtnud valu liigestest vähemaks, parematel hetkedel selle üldes mõneks ajaks kaotanud. Kuna olen üsna aktiivne inimene, on Nanohap olnud minu jaoks vajalik ja soovin kasutada kapsleid ka edaspidi.

Ma oskan tagasisideks teile öelda, et ma käin ja liigun paremini, kui varem, nii arvavad ka mu lähedased. Mul on puusaliigese kulumine, valud on ka järele andnud, saan paremini tõesti hakkama. Muidugi harjutused ja muud tegevused lisaks on mu elukvaliteeti parandanud. Ma olen tänulik, usun nanohapi mõjusse.

Proovisin Teie toodet tuttava soovitusel. Ei teadnud mida oodata . Mul oli tugev valu randmetes, mis ei kadunud ei päeval ega öösel.
Pärast Nonohapi kasutamist oli see nagu völuväel kadunud. Ja ega midagi muud oskagi öelda. Sellest on nyyd yle aasta ja valutab mul praegu selg.
Mötlesin , et proovin uuesti.

Kasutasin NANOHAPi kolm kuud. Mul on probleem põlvega – ta ei valuta, kuid käia on valus ja põlv ei kanna hästi. Kahjuks ei toimunud märgatavat paranemist. Ilmselt ei sobi ravim minu liigestele.

Ma ise tarbisin nanohappi ühe kuu vältel 1 kapsel päevas profülaktika mõttes, kuna mul seni liigestega probleemi ei ole olnud (sülitan kolm korda üle vasaku õla, vanust ikkagi 73 ! ).
Nanohappi tellisin oma abikaasale, kes oli vähihaige ja kannatas selgroo vaeguste all. Tema sai küll leevendust oma seljavaludele ja ei olnud käimisega raskusi kuni siit ilmast lahkumiseni k.a. septembris. Pealegi, et tal oli raskusi neelamisega, sobis nanohapi suuslahustuv kapsel väga hästi.
Soovitasin ka oma õele (78 a.), kellel oli seljaga probleeme, nanohappi kasutada. Tema poeg Arved Laurson telliski teilt paar korda. Õe sõnul on seljaga nüüd parem. Tema abikaasa kukkus Tallinnas libedaga ja mõrastas reieluu. Nüüd ei taha luu kuidagi kokku kasvada ja teeb valu. Helistasin uuest nende pojale, et võiks ka isale prooviks teilt tellida. Usku peab olema, siis ka aitab. Momendil tagasisidet ei ole veel olnud. Profülaktika mõttes tellin ühe tuubi, mine rea millal konstruktsioon hakkab logisema.

Ma kasutasin kaks aastat tagasi nanohappi kahe kuu jooksul. Siis tundsin end hoopis paremini ja kahjuks ei kasutanud seda enam.
Vahepeal tarvitasin Litozini ja haikõhre vaheldumisi.
Kolm kuud tagasi tehti minu puusaliigesest pilt ja on näha, et see on väga kulunud, tahetakse vahetada.
Poolteist kuud tagasi käisin kiropraktiku juures, kes nägi ühe oma kliendi peal, kuidas nanohapi 2-kuuline kuur on oluliselt tervendanud viimase luid-liigeseid.
See andis mulle tõuke uuesti nanohappi kasutama hakata.
See, et ta mulle mõjub, on ilmselge, sest esimene reaktsioon peale võtma hakkamist, oli valu suurenemine. Aistingute iseloom puusas on selle aja jooksul oluliselt muutunud.
Paigalolekus mu puus ei valuta.
Ma usaldan teie toodet ja plaanin teda pikemat aega tarvitada.