NANOHAP™ Basic – kiiretoimeline nanomeetrilise kaltsiumi & fosfori allikas

30.00

Ostes vähemalt kolm sama toodet saad tüki hinnalt 5€ soodustust.

Puhasta

Nanohap Basic bioloogiliselt sobivas suurusvahemikus kasvatatud erinevate parameetritega nanokristallid sisaldavad ainult kaltsiumi ja fosfori ioone, mis on organismile juba täpselt sobivas vahekorras  Ca/P suhtearvuga 1,67. Nii on tagatud väga kiire organismi varustamine mõlema elutähtsa keemilise elemendiga, andes talle võimaluse nii häirete koheseks kõrvaldamiseks kui ka nende profülaktikaks.

Nanoosakeste kokkupuutepind (eripindala) on kuni 1250 korda suurem kui tavaainetel (NANOHAP toodete eripindala on 148m2/g!) ning seetõttu on kristallide toime organismile palju intesiivsem kui mikrodimensionaalsetel toidulisanditel.

Kui mikrodimensionaalse toidulisandi omasatmine soolestikus kulgeb seedimisprotsessi tempos ehk keskmiselt 24 tunniga, siis Nanohap Basic kapslites on aineosakesed juba bioloogiliselt sobivas suuruses: organism ei pea nende omastamiseks tegelema enam nende ümbertöötlemisega ega vaja selleks ka täiendavaid katalüsaatoreid.

Nad on terve suurusjärgu võrra väiksemad kui tavalistes toidulisandites kasutatavad, ehk nanomeetrilised (nano = miljardik meetrit) ning on võimelised läbima rakuseinu. Seega lähevad nanokristallid suu ja neelu limaskestast otse verre ja jõuavad väga kiiresti oma ülesannet täitma üle kogu organismi.

Kasutamine:

Tavaliselt kaks kapslit päevas, üks hommikul, teine õhtul. Terve kapsel lahustada suus, süljes, ilma veeta. Pärast kapsli täielikku lahustumist sülg alla neelata.

Toode on saadaval kahes erinevas pakendis