Signe
Signe
Read More
Kasutan Nanohap Bone Extra,perioodiliselt, paari kuu kaupa osteoporoosi ravi toetamiseks lisaks Fosavansile,tundub ,et tasapisi läheb paremaks.
Anne
Anne
Read More

Nanohapi sini-valgeid kapsleid kasutan juba aastaid. Enne tarvitama hakkamist vaevasid mind põlveliigese valu ning mingil määral andis tunda puusaliiges. Nanohapi tarvitamise ajal (igapäe-vaselt 2 kapslit) umbes aasta pärast valu õlaliigeses. Jätkuvalt võtsin sini-valgeid kapsleid 2 korda päevas varieerides manustamise aega: enne üks hommikul, teine õhtul. Praegu 2 kapslit korraga paar tundi peale hommikusööki. Tänane olukord on rahuldav. Vahel annab tunda põlv, vahel õlg - mitte eriti tugevalt. Rohe-valgeid ja valgeid kapsleid tarvitan vaheldumisi. Täiesti nähtav ja tuntav tulemus on olemas. Esihammastelt on kadunud tumedad plekid ja hammaste tundlikkus on kahanenud olulisel määral. Veel lisan asjaolu, mis minu jaoks on oluline.

Koerale annan ühe kapsli sini-valget nanohapi kapsit päevas. Ta on vasaku küünarnuki liigese kulumine. Lonkas tugevalt. Praegu on lonkamine küll märgatav aga väike. Jõudu ja häid pühi soovides Teie tänulik klient

Külliki
Külliki
Read More
Minu lugu on siin:
Röntgenis diagnoositi mul paremas põlves tsüst. Perearst määras raviks glycosamini, mida ma usinalt kaks aastat! manustasin. Ja piltlikult öeldes, viimasel glycosamini võtmise päeval tabas mind selline istmikunärvipõletiku atakk, et ma olin täiesti liikumisvõimetu esiteks ja teiseks endast väljas selle tõttu, et istmikunärvi jaoks seda glycosamini justkui poleks olnudki. See valu ründab ootamatult ja muutis minu igatahes soolasambaks. See oli kevadel. Arsti juurde ma enam ei läinud, tundus mõttetu. Suve läbi heitlesin mitmesuguste looduslike vahendite vahel, kuid tõhusat abi ei saanud kuskilt. Ühel hetkel leidsin internetist nanohapi ja uskuge või mitte, see mõjus mulle kohe. Olen nüüdseks veendunud nanohapi, põhiliselt sini-valgete kapslite kasutaja. Väiksemate ja suuremate vaheaegadega võtan ma seda kahe kuu kaupa ja ma saan elada ja tantsida!!! See kõik on paari aasta tagune lugu, täna tellisin uue kahe kuu koguse. Kõhklejatele – lihtsalt katsetage! Edu kõigile paranejatele!!!
Ilmar Keskküla
Ilmar Keskküla
Read More
Minul (vanus 67a.) on selja ja parema puusaliigese probleemid. Iga smmu astumine oli valus.Astuda sain parema jalaga ainult otse. Pöörded tegin ainult vasakul jalal. NANOHAP-i olen kasutanud periooditi (kasutan 30päeva, siis vahe 30 päeva ja uuesti) koos taastusravi võimlemisharjutustega ja kasutamistulemused on minul positiivsed. Lühikeste vahemaade käimisel valu ei ole. Pikkade vahemaade käimisel teravat valu ei ole, kuid lihased väsivad ära.
Kasutaja
Kasutaja
Read More
Olen kasutanud Nanohapi nüüd 2 kuud. Varem olid mul tugevad seljavalud. Öösel keerata ja hommikul tõusta oli väga raske. Ka õhtul peale tööd olid tugevad valud. Selg on haige olnud üle kümne aasta, kuid nüüd tunnen,et hakkab tasapisi parem, kuigi aegajalt on veel tugevaid valusid. Siiski tunnen, et Nanohapist on mul kasu olnud. Kasutan seda kindlasti edasi.
Aive ja Jüri Aguraijuja
Aive ja Jüri Aguraijuja
Read More
Oleme (Aive ja Jüri) kasutanud nanohappi mõnda aega. Jüri on kasutanud seda üsna järjepidevalt, kuna see hakkas talle üsna kohe hästi mõjuma. Traumade tagajärjel valutasid varem mõlemad õlad öösiti ja päeval oli valus mõningaid liigutusi teha ja liigutused olid piiratud ulatusega. Ükski varasemalt proovitud ravim (glükosamiin ja valuvaigistid erinevad) ei aidanud. Samuti valutasid varem küünarnukid öösiti. Selle valu (küünarnukid) saime peaaaegu ära, kui Jüri lõpetas rõõsa piima joomise. Nanohap on õlgadega teinud lausa imet, ei valuta, liigutuste valuvabalt tehtav ulatus on tunduvalt parem. Ka küünarnukid ei valuta öösiti enam sugugi. Minule (Aive) ei ole nanohap kahjuks mõjunud. Võtsin seda ka selja- ja põlvevalu tõttu mõnda aega, aga mingit muutust ei olnud tunda.
Kasutaja
Kasutaja
Read More
Kasutasin Teie toodet valusate põlvede raviks. Liigesevalust olen praegu prii. Mingeid kõrvalmõjusid ravimil ei olnud. Samal ajal kasutasin ka Vitafoni aparaadi ravi ja sai ka kaalu korrigeeritud.
Kasutaja
Kasutaja
Read More
Mul oleks pidanud olema täna puusaliigese vahetuse operatsioon, aga ma lükkasin selle edasi, sest praegu saan küll vanaga hakkama!
Vanem proua
Vanem proua
Read More
Kuidagi märkamatult on lihtsalt parem… Tänagi läksin lakka heinu loomadele alla ajama, ise mõtlesin, et kui kergeks ikka jalad on läinud! ning oma abikaasast: … ja podagrast sai täitsa lahti! Rahulikum on, enne oli närviline ja vihastas kogu aeg, nüüd isegi naeratab … Teised on imestanud, et kohe parem nägu on ees, nahk ka jumekam…
Kasutaja
Kasutaja
Read More
Hemorroidid , mis mul on olnud lapsepõlvest peale ja mille vastu pole siiani ükski asi aidanud – on nüüdseks taandunud…
Teie tänulik klient
Teie tänulik klient
Read More
Mulle andis Nanohap võimaluse jälle valutult liikuda, jäin väga rahule ja olen juba mitmele inimesele infot teie toote kohta edastanud. Tean ka , et nad on teilt seda tellinud, ja ka paremini liikuma saanud!
Reeli Leino
Reeli Leino
Read More
Ma oskan tagasisideks teile öelda, et ma käin ja liigun paremini, kui varem, nii arvavad ka mu lähedased. Mul on puusaliigese kulumine, valud on ka järele andnud, saan paremini tõesti hakkama. Muidugi harjutused ja muud tegevused lisaks on mu elukvaliteeti parandanud. Ma olen tänulik, usun nanohapi mõjusse.
Piret
Piret
Read More

Hankisin selle toote oma hammaste pärast. Neile lihtsalt meeldis laguneda ja otsustasin proovida – vb sellest on abi.

Algselt ostsin ainult ühe paki, aga tunde sain kätte. Peale nanohap`i kasutust tundus suu PUHAS. Ja seni (ca 1,5 kuud) ei ole hammastega uusi seiku olnud. Tagasi jõudes plaanin asja tõsisemalt käsile võtta.
Aare Männiste
Aare Männiste
Read More
Nanohappi tellisin oma abikaasale, kes oli vähihaige ja kannatas selgroo vaeguste all. Tema sai küll leevendust oma seljavaludele ja ei olnud käimisega raskusi kuni siit ilmast lahkumiseni k.a. septembris. Pealegi, et tal oli raskusi neelamisega, sobis nanohapi suuslahustuv kapsel väga hästi.
Soovitasin ka oma õele (78 a.), kellel oli seljaga probleeme, nanohappi kasutada. Tema poeg telliski teilt paar korda. Õe sõnul on seljaga nüüd parem.
Ruth
Ruth
Read More
Olen kasutanud 2 kuuri nanohap dental ja nanohap liigestele. Esimesel juhul kadus mul hambakaelte ülitundlikus. Liigeste nanohapi kasutamisel ei vajanud ma enam valuvaigisteid.
Reet
Reet
Read More
Kasutama hakates oli osteoporoosi diagnoos ja näitaja miinusega (arvu enam ta ei mäleta); Tarvitas ROH ja siis SIN+ROH, kokku 6 kuud. Käis nüüd uuesti testimas ja näitaja oluliselt parane-nud, 0-s, arst kommenteeris et nüüd osteopeenia näit;
Kati
Kati
Read More
Teie sini-valgete kapslite kasutamine minu puhul on leevendanud liigesevaevusi, mis pole muul moel levendust leidnud kui ainult igapäevaselt valuvaigisteid kasutades. Nanohapi olen kasutanud mitmeid kordi. Kahjuks pole saanud seda kasutada pikemat aega või siis teisiti öeldes järjepidevamalt. Kapslite kasutamine on võtnud valu liigestest vähemaks, parematel hetkedel selle üldes mõneks ajaks kaotanud. Kuna olen üsna aktiivne inimene, on Nanohap olnud minu jaoks vajalik ja soovin kasutada kapsleid ka edaspidi.
Marge
Marge
Read More
Mind ajendas Nanohapi proovima probleem tundlike hammastega, mistõttu ei saanud enam süüa happelisi puuvilju ja marju nt. greip, õunad, pohlad jms. Minu rõõmuks oli Nanohapi toime üllata-valt kiire - juba 1. kapsli kasutamise järel olid hambad vähem valulikud. Olen Nanohapi ilmselt kasutanud veel liiga lühikest aega, et loota püsivat tulemust (kui mõni päev vahele jäi, probleem hammaste tundlikkusega naases), aga järjekindlalt 2x päevas Nanohapi kasutades on hammastega kõik hästi.
Saile
Saile
Read More
Tellisin Nanohapi oma tädile,kuna tal põlved valutasid. Diagnoosiks oli liigese kulumine. Valuvai-gisteid ta eriti pikalt enne seda tarbida ei saanud, kuna hakkasid mao peale. Ega alguses polnud tal Nanohapi ka eriti usku, aga eks hädas proovid ju kõik ära-äkki aitab. Ja aitaski! Kokku tarbis ta kapsleid umbes pool aastat. Alguses 2 korda päevas, hiljem 1 kapsel päevas ja lõpus veel toetava ravina üle päeva 1kapsel. Nüüdseks on viimase kapsli võtmisest umbes pool aastat ja põlved on kordades paremad. Tantsis oma abikaasa juubelil isegi polkat vaatamata 87 eluaastale. Momendil on ta väga optimistlik-kui hakkavad tundma andma, tellime jälle. Absoluutselt mingeid kõrval-mõjusid polnud.
Alla
Alla
Read More
Minu lugu on siis järgmine. Liigese hädad algasid 10 a tagasi. Umbes paar aastat tagasi hakkas mul valu tegema vasak käelaba. Valu oli pidev ja näriv. Arstid välistasid kóik haigused ning diagnoo-si ei pandud. Soovitati kortisooni süste. Neid süste ma siiski otsustasin mitte teha. Kuna olin fb borrelioosi rühmas liige nii küsisin sealt nõu mida teha. Seal keegi soovitaski nanohapi. Esimese näd. kasutamise järel juba kadusid mul sellest käest kõik valud. Nanohap oli mulle kui imerohi, mis mõjus nii kiiresti ja 100%. Ja eriti kui tunne oli lootusetu sest arstidelt ja muudest asjadest tookord ma abi ei saanudki. Pärast esimest kuuri tegin umbes poole aasta pärast teise ja praegu söön kolmandat sest käes on aeg ajalt ühel sõrmeliigesel aegajalt valu.