+372 5567 0607 | info@nanohap.eu
Signe
Signe
Read More
Kasutan Nanohap Bone Extra,perioodiliselt, paari kuu kaupa osteoporoosi ravi toetamiseks lisaks Fosavansile,tundub ,et tasapisi läheb paremaks.
Kasutaja
Kasutaja
Read More
Nüüd lasevad liigesed vähemalt elada.
Külliki
Külliki
Read More
Minu lugu on siin:
Röntgenis diagnoositi mul paremas põlves tsüst. Perearst määras raviks glycosamini, mida ma usinalt kaks aastat! manustasin. Ja piltlikult öeldes, viimasel glycosamini võtmise päeval tabas mind selline istmikunärvipõletiku atakk, et ma olin täiesti liikumisvõimetu esiteks ja teiseks endast väljas selle tõttu, et istmikunärvi jaoks seda glycosamini justkui poleks olnudki. See valu ründab ootamatult ja muutis minu igatahes soolasambaks. See oli kevadel. Arsti juurde ma enam ei läinud, tundus mõttetu. Suve läbi heitlesin mitmesuguste looduslike vahendite vahel, kuid tõhusat abi ei saanud kuskilt. Ühel hetkel leidsin internetist nanohapi ja uskuge või mitte, see mõjus mulle kohe. Olen nüüdseks veendunud nanohapi, põhiliselt sini-valgete kapslite kasutaja. Väiksemate ja suuremate vaheaegadega võtan ma seda kahe kuu kaupa ja ma saan elada ja tantsida!!! See kõik on paari aasta tagune lugu, täna tellisin uue kahe kuu koguse. Kõhklejatele – lihtsalt katsetage! Edu kõigile paranejatele!!!
Ilmar Keskküla
Ilmar Keskküla
Read More
Minul (vanus 67a.) on selja ja parema puusaliigese probleemid. Iga smmu astumine oli valus.Astuda sain parema jalaga ainult otse. Pöörded tegin ainult vasakul jalal. NANOHAP-i olen kasutanud periooditi (kasutan 30päeva, siis vahe 30 päeva ja uuesti) koos taastusravi võimlemisharjutustega ja kasutamistulemused on minul positiivsed. Lühikeste vahemaade käimisel valu ei ole. Pikkade vahemaade käimisel teravat valu ei ole, kuid lihased väsivad ära.
Kasutaja
Kasutaja
Read More
Olen kasutanud Nanohapi nüüd 2 kuud. Varem olid mul tugevad seljavalud. Öösel keerata ja hommikul tõusta oli väga raske. Ka õhtul peale tööd olid tugevad valud. Selg on haige olnud üle kümne aasta, kuid nüüd tunnen,et hakkab tasapisi parem, kuigi aegajalt on veel tugevaid valusid. Siiski tunnen, et Nanohapist on mul kasu olnud. Kasutan seda kindlasti edasi.
Aive ja Jüri Aguraijuja
Aive ja Jüri Aguraijuja
Read More
Oleme (Aive ja Jüri) kasutanud nanohappi mõnda aega. Jüri on kasutanud seda üsna järjepidevalt, kuna see hakkas talle üsna kohe hästi mõjuma. Traumade tagajärjel valutasid varem mõlemad õlad öösiti ja päeval oli valus mõningaid liigutusi teha ja liigutused olid piiratud ulatusega. Ükski varasemalt proovitud ravim (glükosamiin ja valuvaigistid erinevad) ei aidanud. Samuti valutasid varem küünarnukid öösiti. Selle valu (küünarnukid) saime peaaaegu ära, kui Jüri lõpetas rõõsa piima joomise. Nanohap on õlgadega teinud lausa imet, ei valuta, liigutuste valuvabalt tehtav ulatus on tunduvalt parem. Ka küünarnukid ei valuta öösiti enam sugugi. Minule (Aive) ei ole nanohap kahjuks mõjunud. Võtsin seda ka selja- ja põlvevalu tõttu mõnda aega, aga mingit muutust ei olnud tunda.
Kasutaja
Kasutaja
Read More
Kasutasin Teie toodet valusate põlvede raviks. Liigesevalust olen praegu prii. Mingeid kõrvalmõjusid ravimil ei olnud. Samal ajal kasutasin ka Vitafoni aparaadi ravi ja sai ka kaalu korrigeeritud.
Kasutaja
Kasutaja
Read More
Mul oleks pidanud olema täna puusaliigese vahetuse operatsioon, aga ma lükkasin selle edasi, sest praegu saan küll vanaga hakkama!
Vanem proua
Vanem proua
Read More
Kuidagi märkamatult on lihtsalt parem… Tänagi läksin lakka heinu loomadele alla ajama, ise mõtlesin, et kui kergeks ikka jalad on läinud! ning oma abikaasast: … ja podagrast sai täitsa lahti! Rahulikum on, enne oli närviline ja vihastas kogu aeg, nüüd isegi naeratab … Teised on imestanud, et kohe parem nägu on ees, nahk ka jumekam…
Kasutaja
Kasutaja
Read More
Hemorroidid , mis mul on olnud lapsepõlvest peale ja mille vastu pole siiani ükski asi aidanud – on nüüdseks taandunud…
Teie tänulik klient
Teie tänulik klient
Read More
Mulle andis Nanohap võimaluse jälle valutult liikuda, jäin väga rahule ja olen juba mitmele inimesele infot teie toote kohta edastanud. Tean ka , et nad on teilt seda tellinud, ja ka paremini liikuma saanud!
Reeli Leino
Reeli Leino
Read More
Ma oskan tagasisideks teile öelda, et ma käin ja liigun paremini, kui varem, nii arvavad ka mu lähedased. Mul on puusaliigese kulumine, valud on ka järele andnud, saan paremini tõesti hakkama. Muidugi harjutused ja muud tegevused lisaks on mu elukvaliteeti parandanud. Ma olen tänulik, usun nanohapi mõjusse.
Juta Velleste
Juta Velleste
Read More
Proovisin Teie toodet tuttava soovitusel. Ei teadnud mida oodata . Mul oli tugev valu randmetes, mis ei kadunud ei päeval ega öösel. Pärast Nonohapi kasutamist oli see nagu völuväel kadunud. Ja ega midagi muud oskagi öelda. Sellest on nyyd yle aasta ja valutab mul praegu selg. Mötlesin , et proovin uuesti.
Aare Männiste
Aare Männiste
Read More
Nanohappi tellisin oma abikaasale, kes oli vähihaige ja kannatas selgroo vaeguste all. Tema sai küll leevendust oma seljavaludele ja ei olnud käimisega raskusi kuni siit ilmast lahkumiseni k.a. septembris. Pealegi, et tal oli raskusi neelamisega, sobis nanohapi suuslahustuv kapsel väga hästi.
Soovitasin ka oma õele (78 a.), kellel oli seljaga probleeme, nanohappi kasutada. Tema poeg Arved Laurson telliski teilt paar korda. Õe sõnul on seljaga nüüd parem.
Kati
Kati
Read More
Teie sini-valgete kapslite kasutamine minu puhul on leevendanud liigesevaevusi, mis pole muul moel levendust leidnud kui ainult igapäevaselt valuvaigisteid kasutades. Nanohapi olen kasutanud mitmeid kordi. Kahjuks pole saanud seda kasutada pikemat aega või siis teisiti öeldes järjepidevamalt. Kapslite kasutamine on võtnud valu liigestest vähemaks, parematel hetkedel selle üldes mõneks ajaks kaotanud. Kuna olen üsna aktiivne inimene, on Nanohap olnud minu jaoks vajalik ja soovin kasutada kapsleid ka edaspidi.
Sulge
×

Ostukorv