NANOHAP toodete kasutamine

NANOHAP toodete kasutamisel on oluline, et kapsli pulbri koostiseks olevad nanoosakesed saaksid imenduda organismi läbi suu ja neelu limaskesta rakkude.

Selle edukaks tagamiseks lahustatada terve kapsel suus, ainult süljes, ilma veeta või söögita. Kapslist juba välja sulanud pulbriga süljekogust liigutada suus enne allaneelamist ringi, et võimalikult  suur pind limaskestast sellega kokku saaks. Nii lahustades ja neelates kulub  ca 2-3 minutit, et kogu kapsel oleks lahustunud. Anda toimimiseks  aega veel vähemalt 30 minutit.

Kasutamine ei sõltu söögikorrast, võib lahustada nii enne kui pärast sööki, tähtis on, et oleks välja peetud vajalik toimeaeg (vähemalt 30 min.) pärast kapsli suus lahustumist.

Tavaliselt tuleb lahustada suus üks kapsel hommikul ja teine õhtul. Õhtune protseduur on sobiv teha vahetult enne magamaminekut, nii jäävad nanoosakesed limaskestadele terveks ööks ja nende efektiivsus on suurem.

Kui NANOHAP toodete kasutamise eesmärgiks on hammaste tugevdamine, siis tuleb hambad enne kapsli lahustamist kindlasti harjaga puhtaks pesta, et nanoosakesed pääseksid vahetult kontakti hamabaemaili pinnaga.

NANOHAP toodetel ei ole ebameeldivat maitset, kapsel koosneb puhtast želatiinist ja lahustub suus hästi, aga soovi korral võib tõmmata kapsli lahti ning puistata  pulber keelele.