Kasutamine

Tavaliselt kaks kapslit päevas: üks hommikul ja teine õhtul.

NANOHAP toodete kasutamisel on oluline, et kapsli pulbri koostiseks olevad nanoosakesed saaksid organismi imenduda läbi suu ja neelu limaskesta rakkude.

Selle edukaks tagamiseks lahustatada terve kapsel suus, ainult süljes, ilma veeta või söögita. Kapslist juba välja sulanud pulbriga süljekogust liigutada suus enne allaneelamist ringi, et võimalikult suur pind limaskestast sellega kokku saaks. Nii lahustades ja neelates kulub  ca 2-3 minutit, et kogu želatiinkapsel oleks lahustunud. Anda toimimiseks  aega veel vähemalt 30 minutit. Õhtune protseduur on sobiv teha vahetult enne magamaminekut, nii jäävad nanoosakesed limaskestadele terveks ööks ja nende efektiivsus on suurem.

Selleks ongi NANOHAP™ toote doseerimisel kasutatud kapsleid, et tagada osakestele võimalikult pikk kokkupuuteaeg limaskestaga. Siinkohal avaldub ka želatiinkapsli roll: suus lahustudes tekitab ta keskkonna, mis aitab nanokristallidel stabiilsemalt  ja kauemaks kinnituda limaskestale, igemetele, hambaemailile.

Kasutamine ei sõltu söögikorrast, võib lahustada nii enne kui pärast sööki, tähtis on, et oleks välja peetud minimaalne toimeaeg (vähemalt 30 min.) pärast kapsli suus lahustumist.

NB!  NANOHAP kristallid aktiveerivad neerude tööd, tuues organismist välja tavalisest rohkem vedelikku, seetõttu on oluline see kogus taastada - juues päeva jooksul täiendavalt puhast vett.

Kui NANOHAP toodete kasutamise eesmärgiks on ka hammaste tugevdamine, siis tuleb hambad enne kapsli lahustamist kindlasti harjaga puhtaks pesta, et nanoosakesed pääseksid vahetult kontakti hamabaemaili pinnaga.

NANOHAP toodetel ei ole ebameeldivat maitset, kapsel koosneb puhtast želatiinist ja lahustub suus hästi.