NANOHAP™ BASIC – KIIRETOIMELINE NANOMEETRILISE KALTSIUMI & FOSFORI ALLIKAS

Saate alati vastuse oma küsimustele kui helistate telefonile +372 5567 0607 või kirjutate e-mailile info@nanohap.eu

Nanohap kehaomase nanomaterjali omadused

Kontrollitud keemilise reaktsiooni käigus kasvatatakse osakesed bioloogiliselt sobivateks nanokristallideks, Hüdroksüapatiidi nanokristallid kõige täpsemini järele tehtud inimkeha materjal maailmas. Seega on ta klassifitseeritud kui kehaomane aine.

Organismis leidub hüdroksüapatiiti tervelt 1,5…2 kilo, paiknedes erinevate parameetritega nanoosakestena nahas, hammastes, küüntes, juustes ning luude, liigeste ja kõhrede kollageenkarkassil, andes neile kudedele tugevuse. Keha eri piirkondades paiknevad osakesed on erineva suuruse-, kuju- ning kristalliseerumusastmega. Neist parameetritest sõltubki nanoosakeste toimimise suund ja intensiivsus.

Nanoosakeste kontaktpind (eripindala) on  kuni 1250 korda suurem kui tavaainetel, seega nende toime organismile palju intesiivsem. Iga aine nanoosakesed käituvad sellepärast oluliselt teisiti kui sama aine mikrodimensionaalne variant, millega me tavaelus ja ka arstiteaduses kokku puutunud oleme. Seda nii füüsiliste omaduste kui toime ja mõjuspektri osas tervikuna.

Seega – õiged osakesed on oma kindlatel kohtadel vastavalt eesmärgile, toimides nii rakkude ehitusmaterjalina kui hormoone mõjutava katalüsaatorina.

Millest koosneb NANOHAP sari?

NANOHAP sari koosneb viiest tootest millest neli on nanotehnoloogilised – eri parameetritega ülipuhtad hüdroksüapatiidi nanoosakesed. Viies toode on looduslik vahend nanoosakeste toime tõhustamiseks. NANOHAP modifikatsioonid on koostatud bioloogilisel põhimõttel, et nende kasutamisel saaks forsseeritult täiendatud just konkreetse kehapiirkonna vajadus või siis üldine elementide baaskogus organismis.

Nii on võimalik vähendada paljude organismi kaltsiumi- või fosforipuudusest tekkivate häirete riski. Sellisteks üldtuntud probleemideks on luude hõrenemine, liigesevaevused, luumurdude aeglane ja puudulik konsolideerumine, hambaemaili lagunemine ja hammaste ülitundlikkus, ka ebaterve nahk, nõrgad küüned ja juuksed, lihaskrambid, unetus jne.

Kristallide koostiseks on vaid kaks keemilist elementi – kaltsium (Ca) ja fosfor (P), suhtearvuga 1,67 – nende kuju, koostis ja kristalliseerumisaste vastab organismis olevatele sama suurusega bioloogiliste „ehitusplokkide“ omadustele. Seda nii füüsilises, keemilises kui funktsionaalses kontekstis. Organism suudab materjali kaasata oma tegevusse ilma ümbertöötlemise vajaduseta otse koe rakutuuma tasandil, ning loomulikult ei kaasne sellega mingeid kahjulikke kõrvalmõjusid.

Kuna NANOHP™ ei ole seaduse kohaselt ravim, pole siinkohal võimalik väga täpselt kirjeldada kõiki tema toimeid ja senises praktilises kasutuses ilmnenud positiivseid tulemusi, küll aga saate alati vastuse oma küsimustele kui helistate telefonile +372 5567 0607 või kirjutate need meilile info@nanohap.eu