Saate alati vastuse oma küsimustele kui helistate telefonile +372 5567 0607 või kirjutate e-mailile info@nanohap.eu

NANOHAP™  kehaomase nanomaterjali omadused

Kontrollitud keemilise reaktsiooni käigus kasvatatakse osakesed bioloogiliselt sobivateks nanokristallideks, Hüdroksüapatiidi nanokristallid on kõige täpsemini järele tehtud inimkeha materjal maailmas. Seega on ta klassifitseeritud kui kehaomane aine.

Organismis leidub hüdroksüapatiiti tervelt 1,5…2 kilo, paiknedes erinevate parameetritega nanokristallidega nahas, hammastes, küüntes, juustes ning luude, liigeste ja kõhrede kollageenkarkassil, andes neile kudedele tugevuse. Keha eri piirkondades paiknevad osakesed on erineva suuruse-, kuju- ning kristalliseerumusastmega. Neist parameetritest sõltubki vastavate nanokristallide toimimise suund ja intensiivsus.

Nanoosakeste kontaktpind (eripindala) on  kuni 1250 korda suurem kui tavaainetel, seega nende toime organismile palju efektiivsem. Iga aine nanoosakesed käituvad sellepärast oluliselt teisiti kui sama aine mikrodimensionaalne variant, millega me tavaelus ja ka arstiteaduses kokku puutunud oleme. Seda nii füüsiliste omaduste kui toime ja mõjuspektri osas tervikuna.

Seega – õiged osakesed on oma kindlatel kohtadel vastavalt eesmärgile, toimides nii rakkude ehitusmaterjalina kui hormoone mõjutava katalüsaatorina.

Millest koosneb NANOHAP™ toidulisandite sari?

NANOHAP™ sari koosneb kolmest nanotehnoloogilisest tootest – igas eri parameetritega ülipuhtad hüdroksüapatiidi nanokristallid.  Modifikatsioonid on koostatud bioloogilisel põhimõttel, et nende kasutamisel saaks forsseeritult täiendatud just konkreetse kehapiirkonna vajadus. Tagasiside on aastate jooksul väga positiivne nendelt kasutajatelt, kellel on  probleeme liigestega, lihastega,  vigastatud või nõrgenenud vastupidavusega luudega, hammaste ülitundlikkuse või lagunemisega. Sagedasti tuuakse välja, et lisaks muutustele liigestes, luudes või hammastes, on alati oma toonust parandanud ka kasutajate ebaterve nahk, nõrgad küüned ja juuksed. Paranenud on ka une kvaliteet.

Kristallide koostiseks on vaid kaks keemilist elementi – kaltsium (Ca) ja fosfor (P).  nende kuju, koostis ja kristalliseerumisaste vastab organismis olevatele sama suurusega bioloogiliste „ehitusplokkide“ omadustele. Seda nii füüsilises, keemilises kui funktsionaalses kontekstis. Organism suudab materjali kaasata oma tegevusse ilma ümbertöötlemise vajaduseta otse koe rakutuuma tasandil, ning loomulikult ei kaasne sellega mingeid kahjulikke kõrvalmõjusid.

Toodete märgistuses vajaliku info leiate kodulehe iga toote kirjeldusest.

Kuna NANOHP™ ei ole seaduse kohaselt ravim, pole siinkohal võimalik väga täpselt kirjeldada kõiki tema toimeid ja senises praktilises kasutuses ilmnenud positiivseid tulemusi, küll aga saate alati vastuse oma küsimustele kui helistate telefonile +372 5567 0607 või kirjutate need meilile info@nanohap.eu