NANOHAP™ – kehaomane nanomaterjal liigestele

35.00

Ostes vähemalt kolm sama toodet saad tüki hinnalt 5€ soodustust.

Puhasta

Bioloogiliselt aktiivne nanomeetriline kaltsiumiühend liigestele

Pikaajalised kasutuskogemused näitavad, et sini-valgetes kapslites NANOHAP™ on olnud toetavaks vahendiks erinevate selgroo- ja liigeseprobleemidega toime tulemisel väga paljudele inimestele nii Eestis kui mujal maailmas.

Kehaomased nanoosakesed aitavad organismil ise neutraliseerida kõhrkoe hävimisest tingitud valuaistingute põhjusi liigestes, tehes seda ilma kahjulike kõrvaltoimeteta:

Läbi vereringe põletikukoldesse jõudnud kristallid muudavad sealse keskkonna taas aluselisemaks. Nii taandub põletik ja aeglustub või peatub kõhrkoe hävimine ning väheneb oluliselt valuaisting. Nanoosakeste moodustatav pH tase on aluseline ja seetõttu aitavad nad haigetes liigestes põletikukollete kõhrkude hävitavat ja valu põhjustavat happelist keskkonda normaliseerida. See asjaolu selgitab NANOHAP™ ennetavat mõju juba esimeste liigeseprobleemide ilmingute korral.

Positiivne mõju on tajutav juba nädala-kahe jooksul kapslite tarvitamise algusest.

Tulemuse kinnistumiseks kasutada järjest 2-3 kuud, hiljem taas vajadusel.

Oma erilise toime tõttu on see toidulisandina registreeritud kaltsiumi ja fosfori ühend universaalseks katalüsaatoriks keha mitmete organite töö tõhustamiseks või isegi juba seiskunud protsesside käivitajaks. Nanokristallid mõjutavad organismi tegevust otse koe rakutuuma tasandil – läbi veres olevate hormoonide LDH, AST, T3 (thyroxin) ning CK-MB suhte.

Hormoonide taseme muutmise kaudu toetab NANOHAP™ organismi looduslikku enesetaastamismehhanismi tööd proliferisatsiooni kiirendajana, juhtides rakkude uuenemist vastavalt keha DNA koodile ning takistades samas nende ebasoovitavat iseeneslikku kontrollimatut vohamist (kasvajad).

Toode on saadaval kolmes erinevas pakendis.