NANOHAP™

34.00

Bioloogiliselt aktiivne nanomeetriline kaltsium liigestele. 

Sini-valgete kapslite kristalle on inimkeha karkassis olevast 1,5…2 kilosest hüdroksüapatiidi nanoosakeste koguhulgast ca ¼ . Nende mõjusfääri kuuluvad piirkonnad, kus looduslikult paiknevadki väiksemad ja aktiivsemad nanokristallid. Sellisteks on liigeste kõhrkude, kõõlused, lihased, nahk ning veri koos siseorganite tööd juhtivate hormoonidega. Nanokristallid mõjutavad organismi tegevust otse koe rakutuuma tasandil – läbi veres olevate hormoonide LDH, AST, T3 (thyroxin) ning CK-MB suhte.

Hormoonide taseme muutmise kaudu toetab NANOHAP™ organismi looduslikku enesetaastamismehhanismi tööd proliferisatsiooni kiirendajana, juhtides rakkude uuenemist vastavalt keha DNA koodile ning takistades samas nende ebasoovitavat iseeneslikku kontrollimatut vohamist (kasvajad).

Pikaajalised kasutuskogemused näitavad, et NANOHAP™ on väga paljudel olnud toetavaks vahendiks erinevate selja- ja liigeseprobleemidega hakkama saamisel, seetõttu pälvinud tavakõnepruugis „imerohu“ staatuse.

Nanoosakeste moodustatav Ph tase on aluseline ja seetõttu aitavad nad haigetes liigestes põletikukollete kõhrkude hävitavat ja valu põhjustavat happelist keskkonda normaliseerida. See asjaolu selgitab NANOHAP™ ennetavat mõju juba esimeste liigeseprobleemide ilmingute korral.

Toode on saadaval kahes erinevas pakendis.

Osta

Kogus:

Loe lisaks:

NANOHAP™ sini-valgetes kapslites  on paljude aastate jooksul ennast edukalt tõestanud liigesterohi, mille õigete parameetritega nanoosakesed liiguvad organismis vabalt, jõudes kiiresti kahjustunud liigestesse ning mitte üksnes ei vähenda ebameeldivustunnet vaid toimivad otse haiguse põhjusele.

Liigesevaevused on enamasti tingitud põletikulisest protsessist, mis ajapikku hävitab kahjustunud liigestes kõhrkoe (öeldakse: liigesed on kulunud). Põletiku tõttu seal tõusnud happelisuse tase tekitab aga valu ümbritsevates närvilõpmetes.

NANOHAP™ kristallid läbivad rakuseinu ning põletikukoldesse jõudnud, muudavad sealse keskkonna taas aluselisemaks. Nii taandub kiiresti põletik, aeglustub või peatub kõhrkoe hävimine ning väheneb valuaisting. Hävinud kõhrkude ei ole kahjuks võimalik suukaudsete ravimitega taastada, seega saab aidata kauem vastu pidada vaid seda osa liigesest, mis on veel piisavalt töövõimeline.

Sini-valgete kapslite mõju on tajutav juba keskmiselt nädala-kahe jooksul kapslite tarvitamise algusest, siiski võtab kogu põletiku taandumisprotsess aega 2-3 kuud. Nii ongi sini-valgete kapslite soovitatavaks kasutuskuuriks liigeseprobleemide korral vähemalt 3 kuud. Kuna põletikukolle võib hiljem taas aktiveeruda ning kahjustus suureneda, tasub vajaduse tekkimisel materjali kasutuskuuri korrata.

NANOHAP™ nanoosakesed mõjutavad aktiivselt veel mitmeid organeid, võimendades hormoonide kaudu nende funktsioone: neerud, maks, pankreas, kilpnääre, lihased (ka südamelihased). Läbi hormoonide kiirendavad nad keha rakkude looduslikku uuenemisprotsessi ning kahjustunud kudede kiiremat taastumist, mobiliseerides diferentseerimata rakke muutuma just vajaliku koe rakkudeks.

NANOHAP™ omab tugevat antibakteriaalset toimet, seda nii gram-positiivsetele (nt. Staphylococcus aureus) kui ka gram-negatiivsetele (nt. Escherichia coli) mikroorganismidele. Kapslites olev pulber on ka välispidiselt edukalt kasutatav – isegi mädaste haavandite taastumisel, vähendades seal armkoe teket.