+372 5567 0607 | info@nanohap.eu

Medicate Est OÜ tegeleb  2009. aastast konkreetsete tervisetoodete väljatöötamisega, mis on väljundiks bioloogiliselt sobivate nanoosakeste alastele teadusuuringutele. Sellele eelnes pikaajaline koostöö  Portugali ja Venemaa teadlastega biomeditsiini- ja nanotehnoloogia vallas .

Esimeseks tootevalikuks sai kõige täpsemini inimkehas olevaga sarnane nanomaterjal – hüdroksüapatiit, mille osakeste kuju, suurust, kristalliseerumise astet ja teisi parameetreid saab kristallide kasvatamise käigus täpselt jälgida ja suunata. Oli vaja leida  veel praktiline lahendus ajaühikus vajaliku koguse nanokristallide doseerimiseks ja pakendamiseks.

Nii sündiski ettevõtte esimene toode NANOHAP™, mis praeguseks, ligi üheksa aasta jooksul, on jõudnud tuhandetele inimestel pakkuda võimalust saada oma liigestega jätkuvalt hakkama.

Sellest sini-valgete kapslitega esindatud toote nimetusest on saanud  Eestis registreeritud kaubamärk ning pakendeid on tellitud aastate jooksul pea kõikidesse Eruroopa riikidesse, aga ka USA-sse, Kanadasse ja Austraaliasse.

2015. aastal valmis samale algainele baseeruvast sarjast rohe-valgete kapslitega toode NANOHAP Bone Extra, mille nimes olev laiend viitab,  et keskendutakse luumaterjalile. Kapslites olevate nanokristallide kuju ja suurus ongi valitud samade mõõtmetega, millised on suuremal osal luudes olevatel looduslikel nanoosakestel. Täpsemalt – inimkeha looduslikust luumaterjalist ¾ on just sellised.

Tänapäevane tootmise globaliseerumine võimaldab ka Medicate Est OÜ-l olla väike, aga edukas ettevõte, kus  toodete teaduslikul väljatöötamisel tehakse jätkuvalt koostööd vastava ala spetsialistidega mitmes välisriigis  ning vajalikud eriti kvaliteetsed toormaterjalid valmivad juba konkreetsete tellimustena  nii Prantsusmaa kui Ameerika laboratooriumides. Lõplik toodete valmistamine, pakendamine ja turustamine toimub ikka Eestis, Pärnus.

Tegemist on ainulaadse materjaliga, millest tehtud toodetel on ravivad omadused, aga looduslikult kehaomase koostise tõttu ei saa nad kuuluda tüüpiliste ravimite hulka, seetõttu on oluline tagada kasutajale kogu toodetega kaasneva informatsiooni täpsus ja mõistetavus kõigis turustamiskanalites.

signature

Juhatuse liige

Sulge
×

Ostukorv