Nanohap e-poe ostutingimused

Meie e-poest ostmine on turvaline, Teie isikuandmeid ei avaldata kolmandatele isikutele, neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks.
Kõiki toidulisandi NANOHAP e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüptitud andmesidekanal (SSL) pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse. Ka Medicate Est OÜ- l puudub neile juurdepääs.

Krediitkaardimakse teostamiseks suunatakse Teid Kaardikeskuse turvalises keskkonda, kus maksja andmed sisestatakse sealsesse andmebaasi ja salvestatakse.
Samuti on turvaline erinevate valuutade rahvusvaheline ülekandekeskkond PayPal.

E-poe ostutingimused

Tellimistingimused:

 • Tellimusel palume täita kõik kohustuslikud teabeväljad, sisestatud andmete õigsuse eest vastutab tellija.

Maksetingimused:

 • Tasumine toimub kaardimaksena (VISA, MC), samuti ülekandega Swedbank või SEB internetipanga (pangalingid eeltäidetud arvega) vahendusel. Kui soovite aga tasuda mõnes teisest pangast, siis valige maksetingimuseks Pangaülekanne; tellimuse kinnitamise järel saabub arve automaatselt selles esitatud meiliaadressile.
 • Maksevahendiks on euro. PayPal konto võimaldab kasutada ka USD.
 • NB! Palun kontrollige, et tellimuskinnitus oleks saabunud teie e-mailile!

Tarnetingimused:

 • Tellitud tooted saate kätte enda poolt valitud kohaletoimetamise teenuse pakkuja tingimustel. Valikuvõimalusteks on: Eesti Post, kes lubab saata ümbrikus vaid õhukeses kartongpakendis Nanohap tooteid; SmartPosti ning Omniva pakiautomaatidega saab saata ka plastpudeils pakendeid soovitud koguses.
  Ise Pärnusse järele tulla soovijatel palume kindlasti eelnevalt aeg kokku leppida telefonil 55670607.

Hind:

 • Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

Tellimuse tühistamine ja raha tagastamine:

 • Püüame Teie tellimuse teele panna nii kiiresti kui võimalik, sageli isegi vahetult pärast tellimuse laekumist.
  Seetõttu, kui soovite juba ekslikult sooritatud tellimuse tühistada, palun teatage sellest koheselt kodulehel toodud meiliaadressile info@nanohap.eu või telefonile 55670607.
 • Palun näidake kindlasti ära tellimuse number, nimi ja pangakonto number, kuhu soovite makse tagastust.
 • Kanname Teile raha tagasi 3 tööpäeva jooksul.
 • Meie tervisetooteid on võimalik vaid avamata ja kahjustamata pakendis tagastada 14 päeva kestel tellimuse kohalejõudmise päevast.
 • Kauba eest makstud raha koos saatekuluga tagastame hiljemalt 14 päeva jooksul.

Konfidentsiaalsusinfo:

E-poest tellimuste vormistamisega ja ostu sooritamise käigus teatavaks saanud personaalseid kliendi andmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Medicate Est OÜ ei avalda kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele ilma kliendi loata. Medicate Est OÜ kasutab kliendi personaalseid andmeid tellitud toodete kättetoimetamiseks.

 • Vastavalt GDPR reeglitele on Medicate Est OÜ OÜ isikuandmete vastutav töötleja, kes edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.”

Isikuandmeid töötleva ettevõtte andmed:

Medicate Est OÜ
Reg. nr: 11637982
Käibemaksukohuslase nr: EE101297592
Aadress: Põdra tn. 30, 80026 Pärnu