NANOHAP™ Dental – kehaomane nanomaterjal hammastele

NANOHAP™ Dental – kehaomane nanomaterjal hammastele

NANOHAP™ Dental  „tööpõld“

Hambaemail koosneb miljonitest väga täpse korrapärasusega lähestikku pakitud üliväikestest osakestest – nanokristallidest.

Terve hambaemail on poolläbipaistev ja hambad tunduvad valgetena selle all oleva valge dentiini tõttu. Hapetest tingitud emailipinna demineralisatsioon, hambakatt, parkained toidus, mikroskoopilised kriimustused – kõik see ei vähenda mitte ainult sära, vaid muudab ka hammaste värvi.

Hambaemailist sissepoole kuni närvini kulgevad ülipeenikesed kapillaarid, mille läbimõõt on 1-2 mikronit. Tervel hambal on kapillaartorukeste otsad emailiga suletud, kahjustunud emailis aga on nad lahti ning ulatudes läbi dentiini saavad nüüd närvidele edasi anda kuuma või külma toidu suhu võtmisel torukesetes temperatuurimuutusest tekkivat hüdraulilist lööki.

Kapillaaris olev vedelik vastavalt kas paisub või tõmbub kokku, ärritades närvi ning põhjustades tugeva valuaistingu, mida tunneme hammaste ülitundlikkuse all. Samamoodi häirivad hambanärve paljastunud juurekaelte kaudu ka tugevad maitsed – magus ja hapu.

Kuidas NANOHAP™ Dental  toimib?

NANOHAP™ Dental katab lahtised torusissepääsud kahjustunud hambaemaili pinnal ning paljastunud juurekaelad, seetõttu kaob ülitundlikkus.  Vaata lisatud videot!

NANOHAP™ Dental:

  • mõjutab suuõõne happelisust,
  • aitab vähendada bakterite hulka, kuna nanoosakestel on antibakteriaalne toime nii grampositiivsetele (nt. Staphylococcus aureus) kui ka gramnegatiivsetele (nt. Escherichia coli) mikroorganismidele.
  • pärsib igemete veritsemist ning igapäevase hambakatu ja hambakivi teket.

Emaili taastumisprotsess algab juba umbes 10 minutilise kasutamise järel.

NANOHAP™ Dental ei ole hammaste jaoks mitte kui abrasiivne lihviv või keemiliselt valgendav vahend vaid ta täidab ning mineraliseerib hapete poolt kahjustatud kolded ja emailipinna lõhed  parandades selle sileduse ning läbipaistvuse.

4–6-nädalase kasutamise järel normaliseerub hammaste värv ja läige, muutudes üksiti vähem vastuvõtlikuks nii hambakatule kui parkainetele.

Vaata videot selle kohta, kuidas Nanohap Dental toimib

NANOHAP™ Dental  tootemärgistus:

Koostisosad: ortofosforhappe kaltsiumisool (nanohüdroksüapatiit), želatiin.

Päevane annus: 2 kapslit, sisaldab 17% Ca päevasest võrdluskogusest. Annust mitte ületada!

Hoiatused: Toidulisand ei asenda mitmekesist toitumist! Hoida lastele kättesaamatus kohas! Säilitada toatemperatuuril.

Tootja: Medicate Est OÜ, Põdra tn.30, Pärnu

Päritolumaa: Eesti. Nanokristallid on tootja nõuete kohaselt kasvatatud Portugalis.

Netto. 1900 mg. 60 kapslit.