NANOHAP™ Bone Extra – kehaomane nanomaterjal luudele

NANOHAP™ Bone Extra – kehaomane nanomaterjal luudele

Mis on NANOHAP™ Bone Extra, kehaomane nanomaterjal luudele?

NANOHAP™ Bone Extra rohe-valged kapslid sisaldavad inimkeha loodusliku koostematerjali senini kõige paremini järeletehtud analoogi – nano hüdroksüapatiiti, mille üliväikesed kristallid on bioloogiliselt identsed meie keha luudes, kõhredes, hammastes, küüntes, juustes ja naharakkudes olevate osakestega.

Nanokristallide koostiseks on kaltsium (Ca)  ja fosfor (P) suhtearvuga 1,67, vedelikus kujundatav pH tase on 7,4.

Erinevalt tavakaltsiumi preparaatidest on NANOHAP™ Bone Extra kapslites olevad nanoosakesed võimelised läbima rakuseinu, seepärast toimivad nad otse rakutuumale, käivitades ja kiirendades keha enesetaastamismehhanismi luudes ja samuti pehmetes kudedes.

Ei vaja omastamiseks katalüsaatoreid nagu D-vitamiin, magneesium. Nii on ta tõhusalt ja kiirelt toetavaks vahendiks hõrenenud luude tugevdamisel, traumadest ja luumurdudest taastumse kiirendamiseks, samuti paraneb naha, küünte ja juuste seisund.

Luude hõrenemise põhjuseks on oragnismi elutähtis ülesanne säilitada Ca2+ ioonide konstant veres. Kui aga keha ei saa piisavat kaltsiumihulka toiduga või on omastamise mehhanism häiritud, siis võtabki ta vajaliku koguse „laost“ – luudest, hammastest…  pikemas perspektiivis jääb aga ladu tühjemaks, tekib luude hõrenemine – osteoporoos.

NANOHAP™ Bone Extra kasutamine annab kehale võimaluse tagada pidev kaltsiumi ioonide vajalik kogus veres ning paigutada sellest ülejäänud osakesed hõredaks jäänud  „lattu“ tagasi.

Teadusuuringud ja praktika on tõestanud, et kui tavakaltsiumi rohke kasutamine (ka koos hormoonpreparaatidega) annab tulemuseks küll tugeva, aga sealjuures hapra (kalgi, üle kaltsineeritud luu), siis nanohüdroksüapatiidikristallid stimuleerivad organismi lisaks veel ka ise suurendama luurakkude formeerimist. Selliselt taastatud luukude on tugev ja normaalselt elastne.

Kuidas NANOHAP™Bone Extra  kapsleid kasutada?

Ette on nähtud tavaliselt kaks kapslit päevas, üks hommikul, teine õhtul. Terve kapsel lahustada suus, ilma veeta.

Nanoosakesed lähevad kehasse otse läbi suu ja neelu limaskesta rakkude seinte, imendudes sealt verre ja liikudes nii laiali üle kogu keha. NANOHAP™ toote doseerimisel on kasutatud kapsleid, mida tuleb suus ja ainult süljes lahustada, et tagada osakestele võimalikult pikk kokkupuuteaeg limaskestaga – veel pool tundi mitte süüa-juua.

Siinkohal avaldub ka želatiinkapsli roll: suus lahustudes tekitab ta keskkonna, mis aitab nanokristallidel stabiilsemalt  kinnituda limaskestale.

NANOHAP™ Bone Extra  ohutus

Toidulisandite sari  NANOHAP on esimene nanomeetrilise kaltsiumi allikana käsitletav toidulisand, mis muudab seniseid tõekspidamisi selle keemilise elemendi omastamise ja toime kohta organismis. (Nanomeetriliseks loetakse suurusjärku 10-9 m  (üks miljardik meetrit!).

Kuna tootes kasutatavad nanokristallid on organismi bioloogiliste osakestega identsed – kehaomased – siis ei ole neil organismile ka kahjulikke kõrvaltoimeid.

Meil on NANOHAP toidulisandite sarja nanokristallide suukaudse kasutamise tulemuste ülevaade väga suure hulga inimeste poolt igi 10 aasta jooksul. Kasutamisel ei ole ilmnenud organismile kahjulikke kõrvalmõjusid.

NANOHAP™ koostiseks oleva aine nanohüdroksüapatiit tervisealane ohutusväide on saanud kogu maailmas üldtunnustatud aksioomiks, mis ei vaja tõestust.

Andke oma kehale võimalus olla terve!

Nanokristallid on tootja tellimusel ning nõuete kohaselt kasvatatud Portugalis.