NANOHAP™ Bone Extra – kehaomane nanomaterjal luudele

NANOHAP™ Bone Extra – kehaomane nanomaterjal luudele

Mis on NANOHAP™ Bone Extra, kehaomane nanomaterjal luudele?

NANOHAP™ Bone Extra rohe-valgete kapslite sisuks on kaltsium (Ca)  ja fosfor (P) suhtearvuga 1,67, vedelikus kujundatav pH tase on 7,4.

Erinevalt tavakaltsiumi preparaatidest on NANOHAP™ Bone Extra kapslites olevad nanoosakesed võimelised läbima rakuseinu, seepärast toimivad nad otse rakutuumale, käivitades ja kiirendades keha enesetaastamismehhanismi luudes ja samuti pehmetes kudedes.

Ei vaja omastamiseks katalüsaatoreid nagu D-vitamiin, magneesium. Nii on ta tõhusalt ja kiirelt toetavaks vahendiks hõrenenud luude tugevdamisel, traumadest ja luumurdudest taastumise kiirendamiseks, samuti paraneb naha, küünte ja juuste seisund.

Luude hõrenemise põhjuseks on oragnismi elutähtis ülesanne säilitada Ca2+ ioonide konstant veres. Kui aga keha ei saa piisavat kaltsiumihulka toiduga või on omastamise mehhanism häiritud, siis võtabki ta vajaliku koguse „laost“ – luudest, hammastest…  pikemas perspektiivis jääb aga ladu tühjemaks, tekib luude hõrenemine – osteoporoos.

NANOHAP™ Bone Extra kasutamine annab kehale võimaluse tagada pidev kaltsiumi ioonide vajalik kogus veres ning paigutada sellest ülejäänud osakesed hõredaks jäänud  „lattu“ tagasi.

Teadusuuringud ja praktika on tõestanud, et kui tavakaltsiumi rohke kasutamine (ka koos hormoonpreparaatidega) annab tulemuseks küll tugeva, aga sealjuures hapra (kalgi, üle kaltsineeritud luu), siis nanohüdroksüapatiidikristallid stimuleerivad organismi lisaks veel ka ise suurendama luurakkude formeerimist. Selliselt taastatud luukude on tugev ja normaalselt elastne.

Kuidas NANOHAP™Bone Extra  kapsleid kasutada?

Ette on nähtud tavaliselt kaks kapslit päevas, üks hommikul, teine õhtul. Terve kapsel lahustada suus, ilma veeta.

Nanoosakesed lähevad kehasse otse läbi suu ja neelu limaskesta rakkude seinte, imendudes sealt verre ja liikudes nii laiali üle kogu keha. NANOHAP™ toote doseerimisel on kasutatud kapsleid, mida tuleb suus ja ainult süljes lahustada, et tagada osakestele võimalikult pikk kokkupuuteaeg limaskestaga – veel pool tundi mitte süüa-juua.

Siinkohal avaldub ka želatiinkapsli roll: suus lahustudes tekitab ta keskkonna, mis aitab nanokristallidel stabiilsemalt  kinnituda limaskestale.

NANOHAP™ Bone Extra tootemärgistus:

Koostisosad: ortofosforhappe kaltsiumisool (nanohüdroksüapatiit), želatiin

Päevane annus: 2 kapslit, sisaldab 20% ca päevasest võrdluskogusest. Annust mitte ületada!

Kasutamine: lahustada suus 1 kapsel hommikul. teine õhtul.

Hoiatused: Toidulisand ei asenda mitmekesist toitumist. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Säilitada toatemperatuuril

Tootja: Medicate Est OÜ, Põdra tn. 30 Pärnu.

Päritolumaa: Eesti. Nanokristallid kasvatatud tootja nõuete kohaselt Portugalis.

Netto: 7,2 g. 60 kapslit.