NANOHAP™ – L : kehaomane nanomaterjal liikuvuseks

NANOHAP™ – L : kehaomane nanomaterjal liikuvuseks

NANOHAP™ – L  poolt toetatavasse mõjusfääri kuuluvad kõik need keha piirkonnad, kus looduslikult paiknevad väiksemad ja aktiivsemad hüdroksüapatiidi nanokristallid.

Sellisteks on liigeste kõhrkude, kõõlused, lihased, nahk ning veri koos siseorganite tööd juhtivate  hormoonidega. Nanokristallid toetavad organismi tegevust otse koe rakutuuma tasandil, olles vajalikud looduslikku enesetaastamismehhanismi – proliferisatsiooni – kiirendajana, juhtides rakkude uuenemist  vastavalt keha DNA koodile.

Pikaajalise kogemuse ja tagasiside analüüsi baasil tõhustasime oma senist NANOHAP-i sarja liigestele mõeldud tablettides toodet nii, et tema mõju laieneks enam ka lihaste töö toetamisele. Kuna liigesed ja lihased on keha liikumisaparaadi kesksed sõlmpunktid, siis kajastub see ka sarja modifitseritud toote nimes. L – täht sümboliseerib liikuvust laiemas mõistes. Samuti on valikus endiselt saadaval sini-valgetes kapslites liigestele keskenduv toode.

Mõlemad aitavad organismil paremini hakkama saada erinevate liikuvusprobleemidega,  või siis juba liigesevahetusoperatsiooni ootuse perioodil. Ka lõikusest põhjustatud erinevate kudede vigastustest kiiremaks taastamiseks on nad tõhusad abimehed.

Kuidas NANOHAP™ kapsleid või tablette kasutada?

Terve kapsel/tablett lahustada suus, ilma veeta! Tavaliselt üks  hommikul, teine õhtul. Anda vähemalt pool tundi toimeaega – mitte süüa-juua kohe peale lahustamist..

NANOHAP™ toidulisandis on kaltsium juba algselt kehale sobivas suuruses – nanokristallidena, mille omastamiseks pole enam vaja läbida täiendavaid protsesse, ega lisada katalüsaatoreid – nagu D vitamiin, magneesium.

Kaltsiumi osakesed lähevad kehasse otse läbi suu ja neelu limaskesta rakkude seinte, imendudes sealt verre ja liikudes nii laiali üle kogu keha, andes organismile ühtlasi kiire võimaluse tagada ka vajalik Ca2+ ioonide konstant veres.

Selleks ongi NANOHAP™ toote doseerimisel kasutatud kapsleid, et anda osakestele võimalikult pikk  kokkupuuteaeg limaskestaga. Želatiinkapsel tekitab suus lahustudes keskkonna, mis aitab nanokristallidel stabiilsemalt  kinnituda limaskestale. Kiiresti suus lahustuvatel tablettidel on sama eesmärgi täitmise lisaaineks mannitool.

Meil on NANOHAP toidulisandite sarja nanokristallide suukaudse kasutamise tulemuste ülevaade väga suure hulga inimeste poolt üle 13 aasta.

Kasutamisel ei ole ilmnenud organismile kahjulikke kõrvalmõjusid. NANOHAP™ toimeaineks oleva  nanohüdroksüapatiidi tervisealane ohutusväide on saanud nüüdseks üldtunnustatud aksioomiks, mis ei vaja enam tõestust.

Andke oma kehale võimalus olla terve!

Nanokristallid on väljatöötaja tellimusel ja nõuete kohaselt kasvatatud USA-s. 

NANOHAP™ – L tootemärgistus:

Koostisosad: nanokristalliline hüdroksüapatiit, magusaine mannitool, polüvinüülpolüpropürrolidoon (stabilisaator), ränidioksiid (stabilisaator).

Tarbimiseks soovitatav annus: 2 tabletti päevas, sisaldab kaltsiumi 20% päevasest võrdluskogusest.

Kasutamine: lahustada suus 1 tablett hommikul, teine õhtul. Anda toimeaega suus ca pool tundi.

Hoiatused: Mitte ületada päevast tarbimiskogust! Hoida lastele kättesaamatus kohas! Toidulisand ei asenda mitmekesist toitumist ega tervislikke eluviise!

Väljatöötaja: Medicate Est OÜ , Põdra tn. 30, Pärnu 80026.

Tablettide tootja: Pharma Estica Manufacturing OÜ, Vanapere tee 3, Pringi küla, Viimsi vald, 74011 Harjumaa.