NANOHAP™ Bone Extra – kehaomane nanomaterjal luudele

36.00

Ostes vähemalt kolm sama toodet saad tüki hinnalt 5€ soodustust.

Bioloogiliselt aktiivne nanomeetriline kaltsiumiühend luudele

Toidulisandi rohe-valgetesse kapslitesse pakendatud nanohüdroksüüdi kristallid on valitud oma kujult, mõõtmetelt ja kristalliseerumisastmelt täpselt sellised, nagu seda inimkeha luudes, küüntes, juustes ja naharakkudes looduslikult kasvanud tugevust andvad nanoosakesed.

NANOHAP™ Bone Extra annab kehale võimaluse tagada jooksvalt kaltsiumi ioonide vajalik kogus veres ning paigutada ülejäänud osakesed aastatega hõredaks jäänud sisuga luukarkassile, taastadades seega luutiheduse ja tugevuse taset. Ühtlasi tervenevad nahk, küüned, juuksed.

Suurema kontsentreerumisastme saavutamiseks on tootes olevad nanokristallid granuleeritud mõne mikroni suuruseni küündivateks kuulikesteks. Kapslid lahustada suus, ainult süljes.

Luude tiheduse tagab organismi elutähtis ülesanne säilitada Ca2+ ioonide konstant veres. Kui aga keha ei saa piisavat kaltsiumihulka toiduga või on omastamise mehhanism häiritud, siis võtabki ta vajaliku koguse „laost“ – luumaterjalist … pikemas perspektiivis jääb nii aga ladu tühjemaks, tekibki luude hõrenemine – osteoporoos.

NANOHAP™ Bone Extra on eelkõige luutiheduse säilitamiseks ja taastamiseks, aga toimib ka väga efektiivselt luumurdude, -traumade ning samuti operatsioonijärgsete haavade kinnikasvatamise soodustajana.

Teadusuuringud ja praktika on tõestanud, et tavakaltsiumi rohke kasutamine (ka koos hormoonpreparaatidega) annab tulemuseks küll tugeva, aga sealjuures hapra (kalgi, üle kaltsineeritud luu), siis nanohüdroksüapatiidikristallid stimuleerivad organismi veel ka ise suurendama luurakkude formeerimist. Selliselt taastunud luukude on tugev ja normaalselt elastne.

Toode on saadaval kahes erinevas pakendis.

NANOHAP™ Bone Extra pakendi tootemärgistus:

  • Koostisosad: ortofosforhappe kaltsiumisool (nanohüdroksüapatiit), želatiin
  • Päevane annus: 2 kapslit, sisaldab 20% ca päevasest võrdluskogusest. Annust mitte ületada!
  • Kasutamine: lahustada suus 1 kapsel hommikul. teine õhtul.
  • Hoiatused: Toidulisand ei asenda mitmekesist toitumist. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Säilitada toatemperatuuril
  • Tootja: Medicate Est OÜ, Põdra tn. 30 Pärnu.
  • Päritolumaa: Eesti. Nanokristallid kasvatatud tootja nõuete kohaselt Portugalis.
  • Netto: 7,2 g. 60 kapslit.