NANOHAP™ BONE EXTRA

34.00

Bioloogiliselt aktiivne nanomeetriline kaltsium luudele.

Nagu nimigi ütleb, on rohe-valgetesse kapslitesse pakendatud pulbrit moodustavad nanoosakesed oma mõõtmetelt ja kujult täpselt sellised, nagu inimkeha jäikades luudes ja mujal luumaterjaliski. Nad on oluliselt suuremad kui sini-valgetes kapslites olevad kristallid, seega on igati loogiline, et nende osakaal kehas moodustabki ülejäänud ¾ luudele ja hammastele tugevust andva materjali kogumahust. Suurema kontsentreerumisastme võimaldamiseks on toote nanokristallid granuleeritud mõne mikroni suuruseni küündivateks kuulikesteks.

Luude tiheduse tagab organismi elutähtis ülesanne säilitada Ca2+ ioonide konstant veres. Kui aga keha ei saa piisavat kaltsiumihulka toiduga või on omastamise mehhanism häiritud, siis võtabki ta vajaliku koguse „laost“ – luudest, hammastest… pikemas perspektiivis jääb nii aga ladu tühjemaks, tekibki luude hõrenemine – osteoporoos.

NANOHAP™ Bone Extra annab kehale kiire võimaluse tagada jooksvalt kaltsiumi ioonide vajalik kogus veres ning paigutada ülejäänud osakesed „lattu“ tagasi.

NANOHAP™ Bone Extra on eelkõige luutiheduse ning hambaemaili defektide taastamiseks, aga toimib ka väga efektiivselt luumurdude, -traumade ning samuti operatsioonijärgsete haavade kinnikasvatamise soodustajana.

Teadusuuringud ja praktika on tõestanud, et kui tavakaltsiumi rohke kasutamine (ka koos hormoonpreparaatidega) annab tulemuseks küll tugeva, aga sealjuures hapra (kalgi, üle kaltsineeritud luu), siis nanohüdroksüapatiidikristallid stimuleerivad organismi veel ka ise suurendama luurakkude formeerimist. Selliselt taastunud luukude on tugev ja normaalselt elastne.

Toode on saadaval kahes erinevas pakendis.

 

Osta

Kogus:

Loe lisaks:

NANOHAP™ Bone Extra on eelkõige luutiheduse ning hambaemaili defektide taastamiseks, aga toimib ka väga efektiivselt luumurdude, -traumade ning samuti operatsioonijärgsete haavade kinnikasvatamise kiirendajana.

Luude hõrenemise põhjuseks on oragnismi elutähtis ülesanne säilitada Ca2+ ioonide konstant veres. Kui aga keha ei saa piisavat kaltsiumihulka toiduga või on omastamise mehhanism häiritud, siis võtabki ta vajaliku koguse „laost“ – luudest, hammastest… pikemas perspektiivis jääb nii aga ladu tühjemaks, tekibki luude hõrenemine – osteoporoos.

NANOHAP™ Bone Extra annab kehale võimaluse tagada jooksvalt kaltsiumi ioonide vajalik kogus veres ning paigutada ülejäänud osakesed „lattu“ tagasi.

NANOHAP™ Bone Extra rohe-valged kapslid sisaldavad inimkeha loodusliku koostematerjali senini kõige paremini järeletehtud analoogi, mille üliväikesed kristallid on bioloogiliselt identsed meie keha luudes, kõhredes, hammastes, küüntes, juustes ja naharakkudes olevate osakestega.

Kuna nanokristallide koostis, kuju, suurus, kristalliseerumise aste ning ka muud parameetrid on täpselt sarnased enamusega meie luude eri kihtides olevate osakestega, siis paigaldab keha neid otse, ilma ümbertöötlemise ja abiainete vajaduseta luumaterjalis tühjaks jäänud kohtadesse. Pikema kasutusperioodiga on seeläbi võimalik oluliselt taastada kahjustunud luukoe tugevust, samuti tervenevad nahk, küüned ja juuksed.

Kuna kapslid lahustatakse suus, ainult süljes, siis kinnituvad nanoosakestest koosnevad graanulid puhastele (just pestud!) hammastele ning taastavad mõne nädalaga emaili pinna defektid. Hambaemaili kuni närvideni läbivad kapillaarid (torukesed) suletakse, mistõttu väheneb või kaob täiesti hammaste ülitundlikkus külmale ja kuumale toidule. Paljastunud juurekaelad kaetakse taas kaitsva emailikihiga ning ei ole puudutamisel enam valusad.

NANOHAP™ Bone Extra kapslites olevat pulbrit saab kasutada välispidiselt, haavade paranemise toetajana.