NANOHAP™ Dental – kehaomane nanomaterjal hammastele

25.00

Ostes vähemalt kolm sama toodet saad tüki hinnalt 5€ soodustust.

Puhasta

NANOHAP™ Dental katab lahtised torusissepääsud kahjustunud hambaemaili pinnal

NANOHAP™ Dental katab lahtised torusissepääsud kahjustunud hambaemaili pinnal ning paljastunud juurekaelad, seetõttu kaob ülitundlikkus.

NANOHAP™ Dental mõjutab:

– suuõõne happelisust
– aitab vähendada bakterite hulka kuna nanoosakestel on antibakteriaalne toime nii grampositiivsetele (nt. Staphylococcus aureus) kui ka gramnegatiivsetele (nt. Escherichia coli) mikroorganismidele
– pärsib  igemete veritsemist ning igapäevase hambakatu ja hambakivi teket.

Emaili taastumisprotsess algab juba umbes 10 minutilise kasutamise järel.

NANOHAP™ Dental ei ole hammaste jaoks mitte kui abrasiivne lihviv või keemiliselt valgendav vahend vaid ta täidab ning mineraliseerib hapete poolt kahjustatud kolded ja emailipinna lõhed parandades selle sileduse ning läbipaistvuse.

4–6-nädalase kasutamise järel normaliseerub hammaste värv ja läige, muutudes üksiti vähem vastuvõtlikuks nii hambakatule kui parkainetele.

Vaata videot selle kohta kuidas NANOHAP™ Dental toimib?

Play Video about NANOHAP™ Dental - kehaomane nanomaterjal hammastele

NANOHAP™ Dental  „tööpõld“

Hambaemail koosneb miljonitest väga täpse korrapärasusega lähestikku pakitud üliväikestest osakestest – nanokristallidest.

Terve hambaemail on poolläbipaistev ja hambad tunduvad valgetena selle all oleva valge dentiini tõttu. Hapetest tingitud emailipinna demineralisatsioon, hambakatt, parkained toidus, mikroskoopilised kriimustused – kõik see ei vähenda mitte ainult sära, vaid muudab ka hammaste värvi.

Hambaemailist sissepoole kuni närvini kulgevad ülipeenikesed kapillaarid, mille läbimõõt on 1-2 mikronit. Tervel hambal on kapillaartorukeste otsad emailiga suletud, kahjustunud emailis aga on nad lahti ning ulatudes läbi dentiini saavad nüüd närvidele edasi anda kuuma või külma toidu suhu võtmisel torukesetes temperatuurimuutusest tekkivat hüdraulilist lööki.

Kapillaaris olev vedelik vastavalt kas paisub või tõmbub kokku, ärritades närvi ning põhjustades tugeva valuaistingu, mida tunneme hammaste ülitundlikkuse all. Samamoodi häirivad hambanärve paljastunud juurekaelte kaudu ka tugevad maitsed – magus ja hapu.

Hambaemail ei koosne ainult kaltsiumist

Arvatakse, et hambaemail koosneb ainult kaltsiumist

Kogu meie luustiku ja sealhulgas ka hambaemaili looduslikud ehituskristallid koosnevad keemilisest ühendist hüdroksüapatiit, milles on lisaks kaltsiumile veel ka fosfor. Kaltsium moodustab 60-70% meie luumaterjalist ning hambaemail koosneb sellest koguni 90% ulatuses.

Tavaliselt kättesaadav  looduslik või toidulisandina müüdav kaltsium ei ole see versioon kaltsiumist, mida keha suudaks otsekohe kasutada. Ta peab selle töötlema omale sobivasse vormi, mis tähendab organismile energia ja aja lisakulu ning vajalike katalüsaatorkomponentide nagu D vitamiin ja magneesium piisavat olemasolu.

Küsimus on omastatava aine koostisosade suuruses. Kõik tavakaltsiumi osakesed on mõõdetavad mikronites – mikrodimensionaalsed, tegelikult meie luudes ja hammastes kasutuses olevad ehituskristallid  on aga terve suurusjärgu võrra väiksemad – nanomeetrilised.

( 1mikromeeter – miljondik meetrist ehk 10-6 m;  nanomeeeter on 1 miljardik meetrist ehk 10-9 m.) Võrdluseks: üks nanomeeter on meetri suhtes sama suur kui jalgpall maakera suhtes.

NANOHAP™ Dental ongi laboratooriumis kasvatatud hambemaili looduslike ehituskristallide täpne koopia koostiselt, osakeste kuju, suuruse ning ka kristalliseerumisastme poolest, seega on ta bioloogiliselt sobiv toode, mida keha saab  kasutada valmiskujul otse, ilma lisaprotseduurideta.

NANOHAP™ Dental kasutamine

Enne NANOHAP™ Dental kasutamist tuleb hambad harja ja pastaga pesta, et eemaldada emaili pinnalt  hambakatt. Terve kapsel võtta suhu ja lahustada ta ainult süljes, ilma veeta (nagu karamellikommi). Liigutada süljelahust suus ringi, et lahustunud kapslist vabanenud nanokristallid jõuaksid kõikide hammaste pinnani ja  ka hambavahedesse. Protseduuri kestus ca 10 minutit korraga. Päevas soovitav kasutada kaks kapslit – üks hommikul, teine õhtul – sobilik ühendada korralise hambapesuga.

NANOHAP™ Dental pakend sisaldab 30 valget želatiinkapslit ja on arvestatud 15 päevaseks hoolduskuuriks, et kõrvaldada eelkõige valulik hammaste ülitundlikkus. Esteetilise eesmärgi jaoks kasutada järjest pikema kuurina.

Profülaktikaks, hammaste tugevdamise, hambakivi tekke vähendamiseks ja emaili kvaliteedi hoidmiseks soovitav tarvitada iga kolme kuu tagant.

NANOHAP™ Dental ohutus

Erinevalt paljudest muudest hambahoolduses kasutatavatest vahenditest ei jäta NANOHAP™ Dental emaili mingeid „võõraid“ ega toksilisi aineid, erinevalt näiteks laialdaselt hambapastades levinud fluoriidist. NANOHAP™ Dental kasutamisel läheb arvestatav kogus nanoosakesi ka suu ja neelu limaskestadest läbi rakuseinte otse verre ning organism kasutab seda bioloogiliselt täiuslikku luumaterjali nii veres olevate Ca2+ ioonide vajaliku konstandi tagamiseks kui otse luukoes tekkinud defektide täitmiseks, aidates kaasa kogu luutiheduse taastumisele. Samuti mõjutavad nanokristallid tüvirakkudest osteoblastide moodustumise kiirust, seega aitavad nad kaasa lõualuu koetehnoloogiliste implantaatide biodegradeerumisele.

Kuna tootes kasutatavad nanoosakesed on bioloogiliste osakestega identsed – kehaomased – siis ei ole neil organismile ka kahjulikke kõrvaltoimeid.

Andke oma kehale võimalus olla terve!

Nanokristallid on tootja tellimusel ning nõuete kohaselt kasvatatud Portugalis.

NANOHAP™ Dental tootemärgistuse info:

  • Koostisosad: ortofosforhappe kaltsiumisool (nanohüdroksüapatiit), želatiin
  • Päevane annus: 2 kapslit, sisaldab 15% kaltsiumi päevasest võrdluskogusest. Annust mitte ületada!
  • Kasutamine: lahustada suus 1 kapsel hommikul. teine õhtul.
  • Hoiatused: Toidulisand ei asenda mitmekesist toitumist. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Säilitada toatemperatuuril.
  • Tootja: Medicate Est OÜ, Põdra tn. 30 Pärnu.
  • Päritolumaa: Eesti. Nanokristallid kasvatatud tootja nõuete kohaselt Portugalis.
  • Netto: 1900mg. 60 kapslit.