+372 5567 0607 | info@nanohap.eu

Tänapäeval on võimalik valmistada praktiliselt igast keemilisest elemendist üliväikeseid tükikesi, mida tunneme nanoosakestena. (Üks nanomeeter = üks miljardik meetrit) .

Nanoosakeste kokkupuutepind (eripindala) on  kuni 1250 korda suurem kui tavaainetel, seega nende toime organismile palju intesiivsem ning mõne tavalise elemendi nanoosakesed võivad olla isegi kahjulikud.

Positiivseks näiteks on aga looduslik kehaomane materjal hüdroksüapatiit, mida leidub inimese organismis tervelt 1,5…2 kilo, paiknedes erinevate parameetritega nanoosakestena nahas, hammastes, küüntes, juustes ning luude, liigeste ja kõhrede kollageenkarkassil, andes meie kehale tugevuse.

Erinevad osakesed täidavad organismis  ka erinevaid rolle, toimides nii rakkude ehitusmaterjalina kui hormoone mõjutava katalüsaatorina.

Eesti tootesari NANOHAP koosnebki täpselt kontrollitud keemilise reaktsiooni käigus bioloogiliselt sobivaks kasvatatud  erinevate parameetritega  ülipuhastest hüdroksüapatiidi nanokristallidest, keemilise valemina (Ca10(PO4)6(OH)2). Kristallide koostiseks on vaid kaks elementi -kaltsium (Ca)  ja fosfor (P). Nii on toodete kasutamine otseselt seotud kõigi probleemidega mis võivad tuleneda organismi kaltsiumivaegusest: luude tiheduse muutus, nende valulikkus, liigesevaevused, igemete veritsus, lihaste krambid,  unetus, mao- ja soolte haavandid, vinnlööve, hemorroidid, naha kahjustused/haavandid .

Selle sarja praegused ja veel loomisel olevad tooted on võimelised mõjutama organismi tegevust otse koe rakutuuma tasandil, samuti veres olevate hormoonide LDH, AST, T3 (thyroxin) ning CK-MB suhte kaudu.

NANOHAP™ on looduslikult kehaomane aine ning ei kuulu seetõttu ravimite ega toidulisandite kategooriasse.

Materjali ohutusega saab tutvuda siin!

Sulge
×

Ostukorv